top of page

Kreas Sanat Beylikdüzü gitar kursu

Pek çok kültür, yaratmak istediği müziğin gereksinimlerini gitarda bulmuş ve geçmişten bugüne binlerce eser bırakmıştır. Klasik, Flamenko, Latin, Country, Pop gibi türler bu enstrümandan olağanüstü icralar meydana getirmiştir. Bu türlerden birkaçı kendi gelenekleri ve icracının tekniği konusunda yıllar süren içerikli türetmiştir.

Bu geçmişe bugün bir ek getirmek gerekir. Sanatta ve eğitimde, sınırları kaldıran iletişim fırsatları ve teknoloji çağının enstrüman eğitimi konusunda tüm dünya toplumlarına katkısı, bu içerik hazırlığını en iyi yapan konservatuvarların sertifika ve diploma programlarıdır.

Kreas Sanat Beylikdüzü gitar kursu için ABRSM (Royal Academy of Music) ve ROCKSCHOOL müfredatını temel sayar. Son 2 yıldır ABRSM Beylikdüzü sınav merkezi olan Kreas Sanat Beylikdüzü gitar dersi ile birlikte bir de ücretsiz kulak eğitimi ve müzik teorisi sınıfları oluşturur.

 

Yeni kuşak gençlerin avantaj olarak görünen, seçim şanslarının çok oluşu, meslek ve hobi seçiminde bir handikapa dönüşebilir. Kreas Sanat Beylikdüzü gitar kursu programlarını dünyanın en iyi konservatuvarlarının sertifika ve diploma sistemleri ile hazırlar. Örgün eğitimleri devam ederken, Beylikdüzü'nde yaşayıp Londra'da prestijli bir konservatuvarı bitirebilmek, pek çok seçimin arasında eşsiz bir fırsata dönüşür. Milli Eğitim Bakanlığı'nın "sanat ve bilim ile uğraşan öğrencilere ek puan" sistemini hayata geçirmiş olması da, Kreas Sanat Akademisi öğrencileri için, çabalarının karşılığına ek bir kazanım olacaktır.

402 görüntüleme0 yorum
bottom of page